• Sprawdz nas

Hobby Excellent 540 WLU

Hobby Ecellent 540 WLU - Przyczepa kempingowa Bagażnik w przyczepie kempingowej - Hobby Excellent 540 WLU Jadalnia w przyczepie kempingowej - Hobby Excellent 540 WLU Kuchnia w przyczepie kempingowej - Hobby Excellent 540 WLU Kuchnia w przyczepie kempingowej - Hobby Excellent 540 WLU Kuchnia w przyczepie kempingowej - Hobby Excellent 540 WLU Łóżko w przyczepie kempingowej - Hobby Excellent 540 WLU Łóżko w przyczepie kempingowej - Hobby Excellent 540 WLU Okno w przyczepie kempingowej - Hobby Excellent 540 WLU Salon w przyczepie kempingowej - Hobby Excellent 540 WLU Toaleta w przyczepie kempingowej - Hobby Excellent 540 WLU Wnętrze w przyczepie kempingowej - Hobby Excellent 540 WLU Wnętrze w przyczepie kempingowej - Hobby Excellent 540 WLU Wnętrze przyczepy kempingowej - Hobby excellent 540 wlu Wnętrze przyczepy kempingowej - Hobby excellent 540 wlu

Przyczepa kempingowa Hobby Excellent 540 WLU

Sprawdź wolne terminy w kalendarzu
Razem z przyczepą kempingową wypożyczacie Państwo wszystkie akcesoria zaznaczone jako standardowe.
Przy dłuższych wynajmach powyżej 21 dni możliwość negocjacji ceny.
Wszystkie ceny są cenami brutto i zawierają podatek VAT23%.
Możliwość płatności gotówką, przelewem lub kartą płatniczą.
W celu rezerwacji pobieramy 30% kwoty najmu. Reszta za najem wraz z kaucją płatna najpóźniej w dniu wydania. Sprawdź zakładkę Jak wynająć.
Przed wydaniem przyczepy, w obecności Najemcy – przeprowadzane jest szkolenie z zakresu użytkowania przyczepy oraz jest sporządzany dokładny protokół wydania.

Skorzystaj z promocji na wynajem przyczepy Hobby Excellent 540 WLU

Wynajem powyżej 14 dni – opłata serwisowa gratis.
Wynajem powyżej 21 dni – rabat 5%
Wynajem 2 pojazdów – rabat 5%
Stały klient – rabat 3%

Rabaty sumują się.

Opis przyczepy – Hobby Excellent 540 WLU

Przyczepa kempingowa Hobby Excellent 540 WLU to elegancja, doskonały styl i nowoczesność. Układ łóżek to jedno dla dwóch osób, rozkładane z dużego stołu oraz dwa pojedyncze pozwalają na wygodny odpoczynek. Nazwa Excellent w przyczepach Hobby to Mercedes jak w przypadku samochodów – świadczą o tym eleganckie, lakierowane fronty mebli z cichym domykaniem szafek oraz jako jedyna wśród wszystkich przyczep kempingowych – oddzielna, pełnowymiarowa kabina prysznicowa, oddzielna ubikacja ze spłuczką oraz oddzielna toaletka z umywalką i dużym lustrem! Duże schowki pod i nad łóżkami pozwalają na załadowanie bagaży nawet na miesięczną podróż dookoła Europy! Wyjątkową atmosferę podczas wieczorów zapewni nastrojowe ciepłe oświetlenie, intuicyjnie rozmieszczone w całym pomieszczeniu. Pozwól sobie na odrobinę luksusu i wygody podczas upragnionego urlopu.

Przyczepy kempingowe Hobby charakteryzują się nie tylko eleganckim designem, ale również dużą funkcjonalnością. W tym mobilmnym mieszkaniu znajduje się dużo schowków na przedmioty niezbędne w podróży. Kuchnia z jadalnią i aneksem 3-palnikowym oraz zlewem zapewnia komfortowe przyrządzanie i spożywanie posiłków w rodzinnym gronie. W przypadku upałów wnętrze pomaga schłodzić klimatyzacja, a cień zapewnia zasłona przeciwsłoneczna z moskitierami w każdym oknie bocznym i dachowym oraz duża i nowoczesna markiza Thule.

Wybrany model przyczepy jest niestety aktualnie niedostępny
Sprawdź czy możesz prowadzić:
Dopuszczalna masa całkowita: 1500 kg
Masa własna: 1359 kg + waga akcesoriów ok. 100 kg
Długość całkowita: 7.272 mm
Długość kabiny: 6.080 mm
Wysokość przyczepy / wnętrza: 2.626 mm / 1.950 mm
Szerokość całkowita / wnętrza: 2.300 mm / 2.172 mm
Ilość osób dorosłych: 4
Ilość dzieci: 0
Pojemnik na czystą wodę: 50 l
Ogrzewanie, ciepła woda: Truma S-3004
Lodówka, zamrażalnik: Dometic
Tabela cen
SEZON NISKI
(minimalny wynajem: 3 dni)

1 X – 25 IV

180

SEZON ŚREDNI
(minimalny wynajem: 5 dni)

01 IX – 30 IX

220

SEZON WYSOKI
(minimalny wynajem: 7 dni)

26 IV – 31 XIII

270

Zobacz nasze przyczepy kempingowe