• Sprawdz nas

Hobby Excellent 540 WLU

SPRAWDŹ CENĘ:

+ opłata serwisowa: 180 PLN

+ zwrotna kaucja: 2000 PLN

+ podstawienie przyczepy 2zł/km

-


sprawdź tabelę cen

Przyczepa kempingowa Hobby excellent540 WLU to elegancja, doskonały styl i nowoczesność. Pozwala cieszyć się wspólną podróżą. Zabierz swoich bliskich w nieznane, odkrywajcie nowe miejsca, poczujcie wolność. Dzięki przyczepie kempingowej Hobby poczujecie się, jak w swoim drugim domu. Jej design i funkcjonalność spełni Twoje potrzeby, pozwalając cieszyć się niczym nieograniczoną swobodą. Elegancką całość tworzą duże solidne drzwi, uchylne przyciemniane okna oraz nowoczesna linia pojazdu.

Wszystkie elementy przyczepy zostały odpowiednio przemyślane, aby zapewnić Ci pełen komfort. Szerokie, jednoczęściowe drzwi z solidnym zamknięciem dadzą Ci poczucie bezpieczeństwa, a optymalne rozmieszczenie okien odpowiednią ilość światła słonecznego. Rolety przeciwsłoneczne chronią przed nadmiernym nagrzewaniem się pojazdu, a moskitiery przed owadami.

Przyczepy campingowe Hobby charakteryzują się nie tylko eleganckim designem, ale również dużą funkcjonalnością. W tym mobilmnym mieszkaniu znajduje się dużo schowków na przedmioty niezbędne w podróży. Kuchnia z jadalnią zapewnia komfortowe przyrządzanie i spożywanie posiłków w rodzinnym gronie. Dla większej wygody stół posiada regulację wysokości, a kuchnia intuicyjne rozmieszczenie niezbędnych elementów takich jak regały, szuflady, zlewozmywak, kuchenka gazowa i lodówka, wyposażona w wąskie i ergonomiczne drzwi, zajmujące niewiele miejsca po otworzeniu.

Przyczepki kempingowe z serii excellent zostały wyposażone w nowoczesne meble o jasnej tapicerce i eleganckich frontach. Wyjątkową atmosferę podczas wieczorów zapewni ciepłe oświetlenie, intuicyjnie rozmieszczone w całym pomieszczeniu. Pozwól sobie na odrobinę luksusu i wygody podczas upragnionego urlopu.

Dopuszczalna masa całkowita:1500 kg
Masa własna:1359 kg
Długość całkowita:7.272 mm
Długość kabiny:6.080 mm
Wysokość przyczepy / wnętrza:2.626 mm / 1.950 mm
Szerokość całkowita / wnętrza:2.300 mm / 2.172 mm
Ilość osób dorosłych:4
Ilość dzieci:0
Pojemnik na czystą wodę:50 l
Ogrzewanie, ciepła woda:Truma S-3004
Lodówka, zamrażalnik:Dometic

Tabela cen

SEZON NISKI

1 I – 20 IV

1 X – 31 XII

180

SEZON ŚREDNI

9 V – 30 VI

1 IX – 30 IX

220

SEZON WYSOKI

21 IV – 8 V

1 VII – 31 VIII

270

Zobacz nasze przyczepy kempingowe