• Sprawdz nas

Jak wynająć

Jeśli jesteście Państwo zainteresowani spędzeniem urlopu w inny sposób niż hotele zapraszamy do najmu naszych przyczep kempingowych Hobby!

Rezerwacja – osobiście, na miejscu.
Zainteresowanych zapraszamy do przyjazdu i obejrzenia przyczep Hobby na miejscu w Tarnowskich Górach przy ulicy Towarowej 22. Ustalimy wspólnie najdogodniejszy dla Państwa termin wyjazdu, dobierzemy dodatkowe akcesoria, doradzimy co warto zabrać ze sobą, a co zostawić. Formalności związane z rezerwacją można dokonać na miejscu lub w późniejszym terminie np. mailowo.

Rezerwacja ONLINE
Najdogodniejszy sposób dla naszych gości, którzy chcą podjechać jedynie w dniu planowanego odbioru, proponujemy wymianę korespondencji mailowo. W ten sposób gość naszych przyczep kempingowych może zapoznać się z wyglądem, wyposażeniem, informacjami technicznymi w zakładce danej przyczepy. Mailowo również ustalamy szczegóły wyjazdu i powrotu. Dobierzemy przyczepę i akcesoria dodatkowe. Wysyłamy Państwu kopię umowy, która będzie uzupełniona w dniu wyjazdu na wymarzone wakacje. Rezerwację należy potwierdzić przelewem internetowym – zadatkiem w wysokości 30% najmu, ale nie mniej niż 300 zł. Kaucja oraz reszta należności za najem jest regulowana w dniu wyjazdu.

Niezbędne dokumenty

Wyjeżdżamy na urlop – odbiór przyczepy
Nasi goście odbierają przyczepę w dniu ustalonym na umowie. Pracujemy w godzinach 7:00-17:00, a w sobotę 9:00-15:00. Za dodatkową opłatą – 100 zł brutto możemy wydać lub odebrać przyczepę poza godzinami naszej pracy np. w niedzielę o 19:00.
Staramy się, aby pomiędzy najmami była minimum 24 godzinna rezerwa. Państwu – daje zapas w razie opóźnień na trasie, a Nam – czas na przygotowanie jej do kolejnego najmu.
W dniu odbioru przyczepy prosimy o zabranie i przygotowanie dwóch aktualnych dokumentów tożsamości – dowodu osobistego oraz prawa jazdy. Należy zarezerwować sobie około 2 godziny na odbiór przyczepy. Dopełnienie formalności, wydanie przyczepy, jej opisanie na protokole wydania oraz szkolenie są bardzo dokładne i szczegółowe.
Przyczepa gotowa do wyjazdu to:

  • Przyczepa jest umyta, zarówno w środku jak i z zewnątrz, a wnętrze wyozonowane
  • Butla z gazem jest napełniona
  • Akumulator naładowany
  • Kaseta z WC jest wyczyszczona i uzupełniona o chemię na kolejne 4 doby. Na wyposażeniu znajdują dodatkowo znajdują się: 3 rolki papieru toaletowego – rozpuszczalnego, koncentrat płynu do spłuczki, 3 kostki rozpuszczalne i zapachowe do kasety WC. Taki podstawowy pakiet WC wystarcza na około 12 dni.
  • Uzupełniony jest zbiornik na czystą wodę
  • Przyczepa przed każdym najmem ma sprawdzone ciśnienie w oponach, hamulce oraz oświetlenie.
  • Przyczepy kempingowe są standardowo bardzo dobrze wyposażone. Jej zawartość znajdą Państwo w zakładce Akcesoria.

Kaucja zwrotna
W dniu wyjazdu pobieramy kaucję w wysokości 2000 zł.
Jeśli w chwili zdania przyczepy kempingowej jest wszystko ok i nie powstały żadne uszkodzenia w trakcie najmu jest ona oddawana w formie gotówki lub przelewem internetowym.

Podstawienie przyczepy kempingowej
Jeśli nie odpowiada Państwu nasza lokalizacja lub nie mają Państwo odpowiednich uprawnień czy samochodu do ciągnięcia przyczepy wychodzimy naprzeciw temu i oferujemy możliwość podstawienia przyczepy kempingowej Hobby w dowolne miejsce na terenie całego kraju. Koszt podstawienia jest wyceniany indywidualnie.

Wracamy z urlopu – zwrot przyczepy
Zwrot przyczepy jest ustalany indywidualnie – zazwyczaj w godzinach naszej pracy, dogrywamy to na 1-2 dni przed powrotem. W przypadku chęci przedłużenia najmu prosimy o informację czy jest taka możliwość, jeśli nie koliduje to z kolejnym najmem. Płatność za przedłużenie jest regulowana przy zdaniu przyczepy. W dniu zwrotu kaseta WC musi być pusta (wylana zawartość, wypłukana min. 2 razy). Prosimy również o wysprzątanie jej w miarę możliwości. (Lodówka, śmieci, kuchenka, piasek na podłodze)