• Sprawdz nas

Hobby DeLuxe 490 KMF

SPRAWDŹ CENĘ:

+ opłata serwisowa: 180 PLN

+ zwrotna kaucja: 2000 PLN

+ podstawienie przyczepy 2zł/km

-


sprawdź tabelę cen

Przyczepa Hobby DeLuxe 490 KMF

Wygodne łóżka, łazienka, kuchenka, lodówka – przyczepa kempingowa Hobby DeLuxe 490 KMF posiada w swoim wnętrzu wszystko, by móc poczuć się jak w domu podczas podroży. Szafki i ergonomiczne schowki sprawiają, że wolną przestrzeń w Hobby DeLuxe 490 KMF wykorzystano do maksimum. Dzięki niej Ty i Twoi bliscy odbędziecie podroż w komfortowych warunkach. Sen na wygodnym materacu będzie błogi, a śniadanie spożywane na przestronnych, rozkładanych kanapach stanie się jeszcze smaczniejsze. W tym mobilnym domku letniskowym z powodzeniem mogą wypoczywać jednocześnie aż cztery osoby, znajdując odrobinę prywatności w swoim łóżku.

Zaplanuj swoją wymarzona podróż lub rusz przed siebie w nieznane. Niezależnie od obranej drogi, przyczepa kempingowa Hobby DeLuxe 490 KMF podaruje ci niezależność. Poczujesz w niej wolność i bezpieczeństwo mając pewność, że nie zabraknie ci dachu nad głową, a każdy dzień przebiegnie komfortowo. Hobby DeLuxe 490 KMF to nie tylko świetna funkcjonalność. Projektanci przyczepy zadbali również o jej ciekawy design. Z zewnątrz oznacza on nowoczesną opływową linię, zaś wnętrze przyczepy to przytulna sypialnia dla czterech osób, która na Twoje życzenie zmieni się w wygodny salon z funkcjonalną kuchnią.

Doskonale rozplanowane okna sprawią, że w żadnym zakamarku przyczepy nie zabraknie promieni słonecznych rozświetlających wnętrze. Jednocześnie przyciemniane szyby nie pozwolą na nadmierne nagrzewanie się pomieszczenia. Wieczorami możesz zaś liczyć na klimatyczne oświetlenie, przy którym można z przyjemnością oddawać się długim rozmowom lub swobodnemu wypoczynkowi po pełnym atrakcji dniu.

Dopuszczalna masa całkowita:1400 kg
Masa własna:1252 kg
Długość całkowita:6.886 mm
Długość kabiny:5.694 mm
Wysokość przyczepy / wnętrza:2.623 mm / 1.950 mm
Szerokość całkowita / wnętrza:2.300 mm / 2.172 mm
Ilość osób dorosłych:3
Ilość dzieci:2
Pojemnik na czystą wodę:25 l
Ogrzewanie, ciepła woda:Truma S-3004
Lodówka, zamrażalnik:Dometic

Tabela cen

SEZON NISKI

1 I – 20 IV

1 X – 31 XII

150

SEZON ŚREDNI

9 V – 30 VI

1 IX – 30 IX

200

SEZON WYSOKI

21 IV – 8 V

1 VII – 31 VIII

250

Zobacz nasze przyczepy kempingowe