• Sprawdz nas

Hobby DeLuxe 460 UFE

SPRAWDŹ CENĘ:

+ opłata serwisowa: 180 PLN

+ zwrotna kaucja: 2000 PLN

+ podstawienie przyczepy 2zł/km

-


sprawdź tabelę cen

Przyczepa kempingowa Hobby Deluxe 460 UFE to synonim wolności, elegancji i bezpieczeństwa podczas podróży. Została przystosowana do potrzeb czterech użytkowników, zapewniając komfortowe warunki. Ten mobilny dom posiada elegancką linię, przemyślane szczegóły oraz funkcjonalne wnętrze. Meble cechują jasne fronty i tapicerka, które nadają pomieszczeniu eleganckiego wyglądu. Na przestrzeń składają się część sypialna, kuchnia, jadalnia i łazienka.

Przyczepa kempingowa charakteryzuje się eleganckim, nowoczesnym designem oraz wnętrzem spełniającym potrzeby każdego podróżnika. Posiada optymalną liczbę okien, które wpuszczają dużo światła do pomieszczenia. Rolety i przyciemniane szyby zapobiegają nadmiernemu nagrzewaniu się wnętrza. Uchylne okna dachowe zapewniają dobrą wentylację, a zamontowane moskitiery skutecznie chronią przed owadami.

Hobby DeLuxe 460 UFE posiada na wyposażeniu wszystko, co jest niezbędne podczas urlopu. Kuchnia pozwala na komfortowe przygotowywanie posiłków, dzięki optymalnemu rozmieszczeniu urządzeń. Zlewozmywak i kuchenka tworzą jedną całość, a stosunkowo duże odstępy między palnikami pozwalają na gotowanie potraw nawet w dużych garnkach. Regulowana wysokość stołu w jadalni zapewni komfortowe warunki podczas wspólnego spożywania posiłków. Duże szuflady umożliwiają łatwy dostęp do niezbędnych produktów, a mechanizm „push lock” bezpieczne i ciche zamykanie nawet podczas jazdy.

Odpoczynek zapewnią łóżka z wygodnym materacem, a przyjemną atmosferę ciepłe oświetlenie. Dla większego komfortu energooszczędne lampy LED zostały optymalnie rozmieszczone w całym pomieszczeniu, jak i w szafach. Specjalnie zaprojektowana toaleta posiada dużą powierzchnię i nieprzezroczyste okna. Znajdują się w niej półki, które pomieszczą wszystkie niezbędne kosmetyki. Zabierz w podróż swoich najbliższych i ciesz się wygodą oraz komfortem, gdziekolwiek będziesz.

Dopuszczalna masa całkowita:1500 kg
Masa własna:1207 kg
Długość całkowita:6.627 mm
Długość kabiny:5.450 mm
Wysokość przyczepy / wnętrza:2,617 mm / 1.950 mm
Szerokość całkowita / wnętrza:2.300 mm / 2.172 mm
Ilość osób dorosłych:4
Ilość dzieci:0
Pojemnik na czystą wodę:25 l
Ogrzewanie, ciepła woda:Truma S-3004
Lodówka, zamrażalnik:Dometic

Tabela cen

SEZON NISKI

1 I – 20 IV

1 X – 31 XII

130

SEZON ŚREDNI

9 V – 30 VI

1 IX – 30 IX

180

SEZON WYSOKI

21 IV – 8 V

1 VII – 31 VIII

230

Zobacz nasze przyczepy kempingowe