• Sprawdz nas

Hobby Ontour 490 SFF

SPRAWDŹ CENĘ:

+ opłata serwisowa: 180 PLN

+ zwrotna kaucja: 2000 PLN

+ podstawienie przyczepy 2zł/km

-


sprawdź tabelę cen

Przyczepa Hobby Ontour 490 SFF

Hobby Ontour 490 SFF to kolejna w naszej ofercie przyczepa kempingowa, która stanowczo zasługuje na miano wygodnego mobilnego domu dla czterech osób. Jej wnętrze charakteryzuje się optymalnym wykorzystaniem przestrzeni, co pozawala poczuć się w nim, jak we własnych czterech ścianach o każdej porze doby.

Nocą przyczepa kempingowa Hobby Ontour 490 SFF służy za wygodną sypialnię, w której oddasz się zasłużonemu wypoczynkowi po dniu pełnym aktywności. Dwie pary mogą liczyć na odrobinę prywatności w oddzielnych pomieszczeniach. Rankiem jedno z łóżek zamienia się w wygodną jadalnię dla 4 osób, a kuchenka i lodówka pomogą przygotować praktycznie dowolny posiłek. Gdy pogoda nie rozpieszcza, w relaksie pomoże całkiem duży telewizor. We wnętrzu nie mogło oczywiście zabraknąć także łazienki z ciepłą wodą. We wszystkich możliwych miejscach przyczepy umieszczono ergonomiczne schowki i szafki.

Projektanci przyczepy nie zapomnieli również o kwestii wizualnej. Z zewnątrz charakteryzuje się ona nowoczesnym wyglądem za sprawą opływowej linii. Wnętrze to przytulna sypialnia i klimatyczny salon w jednym. Wieczorem o atmosferę zadba między innymi nastrojowe oświetlenie. W ciągu dnia promienie słoneczne dodające energii dotrą do każdego zakamarka Hobby Ontour 490 SFF, dzięki rozsądnie rozplanowanym oknom. Eleganckie drewno świetnie komponuje się z jasnymi ścianami i obiciami. Dysponując taką przyczepą kempingową poczujesz w trakcie podróży prawdziwą wolność i niezależność, ciesząc się jednocześnie z komfortu i bezpieczeństwa.

Dopuszczalna masa całkowita:1500 kg
Masa własna:1173 kg
Długość całkowita:6,8 m
Długość kabiny:5,6 m
Wysokość przyczepy / wnętrza:2,6 m / 195 cm
Szerokość całkowita / wnętrza:2,2 m / 207 cm
Ilość osób dorosłych:3
Ilość dzieci:0
Pojemnik na czystą wodę:25 l
Ogrzewanie, ciepła woda:Truma S-3004
Lodówka, zamrażalnik:Dometic

Tabela cen

SEZON NISKI

1 I – 20 IV

1 X – 31 XII

130

SEZON ŚREDNI

9 V – 30 VI

1 IX – 30 IX

180

SEZON WYSOKI

21 IV – 8 V

1 VII – 31 VIII

230

Zobacz nasze przyczepy kempingowe